Термоупаковочне устаткування SmiPack

 
Термоусадочне пакувальне обладнання реалізується у цій рубриці.
У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати різноманітне пакувальне обладнання від італійського виробника. Термозбіжне обладнання є зручним у використанні та значно заощадить кошти для оплати праці робітників. Усе обладнання має відповідні сертифікати якості. Максимальний термін гарантійного обслуговування становить 2 роки.
В асортименті магазину представлені ручні машини, напівавтомати та автомати.
Максимальна продуктивність термопакувальних машин для ручної упаковки складає до 300 упаковок в годину. Відмінний вибір для малого бізнесу, а також для упаковки дрібної продукції на невисокій швидкості. Незважаючи на ручний режим роботи, всі машини обладнані блоком управління з пам'яттю на шість програм та електромагнітними замками, що збільшує швидкість роботи оператора.
Напівавтоматичні термозбіжні машини використовуються для оптимізації цілого ряду операцій. Оператору потрібно загорнути у плівку товар для пакування, а потім – розмістити його належним чином для спайки. Інші операції – запаювання, напрям продукції по стрічковому конвеєру в термозбіжний тунель – виконуються автоматично. Завдяки цьому можна говорити про істотне збільшення швидкості обробки продукції.
Автоматичні термозбіжні машини представляють собою обладнання, яке має найбільшу продуктивність. В даному випадку робота оператора обмежується вибором і введенням потрібної програми, а також загальним контролем процесу.  Завдяки цьому гарантується суттєве збільшення продуктивністі.
 
 
 
 
 
 
Працюємо по всій Україні, оплата здійснюється за домовленістю. Оформляйте замовлення на нашому сайті або телефонуйте за контактним номером. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create