Стретч плівки

 
У цій рубриці Ви можете стрейч плівка купити оптом недорого.
Стретч плівка, яка представлена у нашій компанії, виробляється на найкращих європейських заводах. Поліолефінова плівка, яку ми реалізуємо на українському ринку, - це сучасний багатошаровий матеріал, який використовується для кінцевих стадій упаковки.
Сфера використання плівки дуже широка: вона застосовується як для пакування харчових продуктів, так і для нехарчової продукції. Наша плівка є повністю безпечною у використанні, екологічно чистою та зберігає свої властивості навіть при дуже низьких та дуже високих температурах. Матеріал не буде вступати в реакцію з запакованою продукцією.
 
 
 
Спільне українсько-італійське ТОВ «Манулі Україна Лтд» пропонує лише високоякісні матеріали та обладнання, яке ми привозимо на український ринок з Європи. Вся продукція сертифікована та відповідає сучасним нормам та стандартам. Ми працюємо по всій Україні. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутися до нашого менеджера-консультанта за телефоном, вказаним на сайті. Ми вирішуємо навіть унікальні запити клієнтів. Ми постійно відстежуємо попит, що дає нам можливість на українському ринку ефективно впроваджувати нові пакувальні матеріали. Звертайтесь, будемо раді з Вами співпрацювати!
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create