Палетоупаковочне устаткування SIAT

 
Купити палетопакувальник Ви можете ознайомивгись із асортиментом цієї рубрики.
У нас представлене палетоупаковочне устаткування, при якому використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Палетопакувальник здатний запам’ятати до 6 операцій, що значно спрощує роботу оператора. У нас тільки краще обладнання від європейських компаній. Також обладнання може бути додатково оснащене притискним пристроєм, який дає можливість працювати із негабаритними вантажами. Це допомагає зберегти устаткування від різного роду пошкоджень.
Італійський концерн SIAT, обладнання якого представлено нашою компанією, сьогодні відчуває себе дуже впевнено на ринку пакувального обладнання, оскільки на його частку доводиться більше 18% від всього світового виробництва. Причина успіху – в дбайливому ставленні до всіх клієнтів, а також  в невпинному розвитку, який дозволяє компанії представляти на ринку нові моделі та різноманітні модернізації палетопакувальників.
Довгі роки роботи дозволяють виготовляти автоматичне та напівавтоматичне обладнання з додатковими функціями та можливостями. Наприклад, найбільшою популярністю сьогодні користується комплектація з системою попереднього розтягнення плівки (pre-stretch), завдяки якій можна значно підвищити не тільки якість пакувального процесу, але і його ефективність.
 
 
 
 
 
 
 
Оформляйте замовлення на нашому сайті або телефонуйте за контаткним номером. Ми здійснюємо оперативну доставку по всій території України. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати!
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create