Про нас

Спільне українсько-італійське ООО "Манупакеджинг Україна" входить до складу Manuli Stretch Group. Наша компанія пропонує Вам купити таку продукцію:

Палетопакувальники - спеціалізоване обладнання, що дозволяє упаковувати палети з готовою продукцією в стрейч плівку. Завдяки автоматичній обмотці досягається надійна рівномірна упаковка товарів. Завдяки щільності і прозорості упаковки досягається захист товарів від негативного впливу зовнішнього середовища і розкрадання товару при транспортуванні.

Термоусадочне обладнання - це дуже надійні і якісні машини для упаковки товарів. Холодильні камери створюють надійну пакувальну продукцію, яка відповідає всім нормам.

Поліолефінові плівки - універсальні плівки, призначені для упаковки предметів різної форми на ручних і автоматичних термозбіжних машинах, і придатні для найрізноманітніших товарів

Скотч та малярні стрічки, які використовуються при проведенні лакофарбових робіт. Ця група продуктів охоплює клейкі стрічки, які застосовуються переважно для захисту, фіксації, запечатування, зрощування.

Плівку для сінажу, яка має підвищені бар'єрні властивості до проникності кисню і стійкості до ультрафіолетового випромінювання.

Багатий досвід роботи дозволяє фахівцям нашої компанії оптимально підібрати відповідне обладнання і матеріали, виходячи з потреб клієнтів. Постійне відстеження попиту дає можливість успішно впроваджувати на ринку України інноваційні типи пакувальних матеріалів і вирішувати унікальні запити клієнтів.

Регіональні представники компанії по Україні забезпечують максимально швидке обслуговування клієнтів в будь-якій точці країни, а мережа регіональних складів істотно оптимізує логістику.

Ми поставляємо виключно високоякісні матеріали і обладнання з Європи (обладнання - Італія, Голландія, матеріали - Італія, Німеччина, Іспанія і Польща), які мають сертифікати якості і відповідають всім європейським вимогам до продукції такого типу. Є сертифікати якості продукції власної торгової марки (ISO, TUV). Беремо участь в різних виставках, з яких у нас є сертифікати.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create